Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 10 Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo.
O nas

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 10 jest placówką publiczną powszechnie dostępną w ramach gdańskiej sieci przedszkolnej. Organem prowadzącym jest Fundacja Pozytywne Inicjatywy będąca organizacją pożytku publicznego w ścisłej współpracy z Miastem Gdańsk. Nasze przedszkole to miejsce z kreatywną atmosferą zlokalizowane w sercu dzielnicy Gdańsk Chełm. Przeznaczone jest dla 150 przedszkolaków. Oferujemy edukację twórczego i aktywnego rozwoju dziecka, język angielski, rytmikę, zajęcia z logopedą i psychologiem oraz ruch na świeżym powietrzu. W naszej filozofii edukacyjnej kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego dziecka wierząc, że bezpośrednie doświadczenia są najlepszą motywacją do rozwoju. Pracujemy tak, aby dzieci samodzielnie dochodziły do wiedzy i poszukiwały nowych rozwiązań. Ważnym dla nas elementem jest partnerska współpraca z Rodzicami i Opiekunami na rzecz ogólnego rozwoju i wychowania dziecka.

Placówka dysponuje przestronnym terenem zielonym w ramach którego znajduje się plac zabaw oraz ogród edukacyjny.

 

 

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 1 w Gdańsku ul. Kilińskiego 5A, 80-452 Gdańsk

Nasze przedszkole jest placówką publiczną i powszechnie dostępną w ramach gdańskiej sieci przedszkolnej. Organem prowadzącym jest Fundacja Pozytywne Inicjatywy w ścisłej współpracy z Miastem Gdańsk. Nasze przedszkole to miejsce z rodzinną atmosferą zlokalizowane w centrum Wrzeszcza, które tworzą ludzie, cudowni ludzie z powołania. Oferujemy edukację twórczego i aktywnego rozwoju dziecka, język angielski, rytmikę, zajęcia z logopedą i psychologiem oraz ruch na świeżym powietrzu. Każde nasze dziecko jest traktowane indywidualnie. Dzieci samodzielnie dochodzenia do wiedzy i poszukują nowych rozwiązań. Sąsiedztwo parków zapewnia kontakt dzieci z przyrodą i zabawę na świeżym powietrzu. Zapraszamy do odwiedzin naszego PPP1.

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 w Gdańsku

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3 w Gdańsku
Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 4

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 5

Nasze przedszkole jest placówką publiczną i powszechnie dostępną w ramach gdańskiej sieci przedszkolnej. Organem prowadzącym jest Fundacja Pozytywne Inicjatywy. Nasze przedszkole to miejsce z rodzinną atmosferą zlokalizowane na gdańskiej Morenie, które tworzą cudowni ludzie z powołaniem. Oferujemy edukację twórczego i aktywnego rozwoju dziecka: język angielski, rytmikę, zajęcia z logopedą i ruch na świeżym powietrzu. Każde nasze dziecko jest traktowane indywidualnie. Dzieci samodzielnie dochodzenia do wiedzy i poszukują nowych rozwiązań, dzięki Koncepcji Planu Daltońskiego. Zapraszamy do odwiedzin naszego PPP5.

Publiczne Pozytywne Przedszkole Nr 6 w Gdańsku

 

 

 


ppp7
Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 9

Publiczne Pozytywne Przedszkole Nr 10